English Русский


Піццерія «Пріма Піцца»

Яскравий, веселий вогник майорить на вивісці біля входу в нашу піццерію «Пріма Піцца» – і не дарма, бо особлива відмінність нашого закладу полягає в тому, що смачна італійська піцца, випікається у справжній дров’яній печі! «ПРІМА ПІЦЦА» – це єдина у Полтаві піццерія, де піццу печуть на відкритому вогні. Ви можете на власні очі спостерігати за процесом приготування їжі в печі, адже вона знаходиться у центральному залі, одразу поруч зі столиками для гостей. Саме з піччю і пов’язана назва піццерії. У самому початку варіантів назв було багато, але «Пріма» прийшла сама собою. І ось її історія!

Цегляна піч

Піцца «Морський коктейль»

На одному із хуторів Волині, при демонтажі старовинної печі, було знайдено цеглу, ще дореволюційних часів, на якій було витиснене слово «Prima». Тоді було встановлено, що цю цеглу виготовляли два брати євреї – пічники, з неї будували груба у печі – місце для приготування їжі та випікання хлібу. Саме цю цеглу і використали у будівництві печі у нашій піццерії. Після чого у власників не залишилося вагань власне з назвою закладу, де й буде готуватися справжня італійська піцца! До того ж у перекладі «prima» означає – «перша», і на справді, «ПРІМА ПІЦЦА» – є першою і єдиною італійською піццерією, яка може пишатися цегляною піччю!

Асортимент класичних піцц

Піцца  «Коза Ностра»

В асортименті є багато класичних піцц («Ділорес», «Кваттро форманджі», «Кальцоне Полло-Фунгі», «Маргарита», «Джовано», «Капричоза», «Мостарда», «Ді Карне» та багато ін.) за традиційними італійськими рецептами, а також – власні, фірмові піцци («Гавайська», «Салями зі сметанкою», «Морський коктель», «Тьощин язик», «Стріла Амура», «Барбекю» та багато ін.) рецепти та технологія приготування яких, створена нашими піццайолами. М’ясні, рибні, овочеві, сирні, з різноманітними начинками (за вашими побажанням), пікантні, солодкі, сольоні, гострі, дитячі піцци ( «Вінні-Пух», «Курчатко Ципа») ну просто величезний вибір, до смаку кожного гостя!

Справжня італійська піцца

Піцца від шефа (закрита)

Завітайте до нас, і тоді ви зможете похвалитися, що куштували справжню італійську піццу, яка була спечена на відкритому вогні, таку незрівнянно ароматну, соковиту та смачну, гарно підрум’янену, приправлену спеціями та запечену!

Ми сподіваємося, що вам сподобається відпочивати у нашому закладі, бо все це створюється з любов’ю, повагою і саме для вашого комфорту, наші шановні відвідувачі! Заклад працює з 09:00 до 23:00, ласкаво просимо!